Dwunawowa hala fabryczna

Nasza siedziba oraz hala produkcyjna znajduje się  w północno-wschodniej Polsce, w Bielsku Podlaskim, mieście które mogłoby być uznane za budowlana stolicę województwa podlaskiego. Od momentu wbicia pierwszej łopaty, do postawienia hali fabrycznej minęło zaledwie pół roku. Na początku naszej drogi zatrudnialiśmy zaledwie 10 osób, rok później – już ponad 200.

Obecnie liczba pracowników ustabilizowała się na poziomie ok. 250 osób. Na tę liczbę składają się pracownicy produkcyjni, ekipy montażowo-wykończeniowe pracujące na budowach, inżynierska kadra kierownicza z wieloletnim doświadczeniem w branży prefabrykatów oraz własne biuro konstruktorskie zajmujące się adaptacją projektów do naszej technologii.

Jedna z najnowocześniejszych w Europie i na świecie!

Zbudowana przez Nordhus fabryka Domów Modułowych jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk domów w technologii modułowej w Europie i na świecie.

Fabryka Nordhus to zwarty budynek o powierzchni 1ha, w skład którego wchodzi hala fabryczna, magazyny i biuro spółki. Linia produkcyjna wyposażona jest w maszyny renomowanych niemieckich firm z najnowocześniejszym oprogramowaniem specjalnie dostosowanym do stosowanej przez Nordhus technologii. Dzięki temu Fabryka może produkować nawet kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni mieszkaniowej rocznie, a tym samym Nordhus może dostarczyć nawet 1000 mieszkań rocznie

Prefabrykacja i ekologia

Aby dostarczyć klientowi produkt wysokiej jakości używamy  nowoczesnych systemów prefabrykacji z ekologicznych materiałów. Aby przesunąć proces budowlany o jeden krok dalej, nie „budujemy” naszych projektów- my „produkujemy” je w wysoce zaawansowanej fabryce, jednej z największych w Europie.

Produkcja od A do Z

W naszej siedzibie produkujemy wykończone pod klucz, masywne moduły(każdy z nich wielkości małego mieszkania, nawet 45m2) wyposażone we wszystkie instalacje oraz meble. Pozwala to na przyśpieszenie całego procesu budowy ze względu na równoczesne wykonywanie prac budowlanych w fabryce i na placu budowy, unikamy przez to problemów związanych z pogodą i zapewniamy  najwyższą dokładność i jakość dzięki komputerowo sterowanej linii produkcyjnej.

Oznacza to totalną zmianę myślenia dotyczącą procesu budowlanego.