Jeśli planujesz budowę reprezentatywnej siedziby swojej firmy, niskobudżetowy hotel, dużą inwestycję mieszkaniową, akademiki, przedszkola a może jesteś osobą decyzyjna w sektorze budownictwa socjalnego, edukacyjnego. Nie mogłeś trafić lepiej!

Pomożemy ci z każdym rodzajem projektu,  przedstawimy naszą technologię, podamy optymalne rozwiązania i zapewnimy jak najlepsze wykorzystanie naszej technologii dla twojej korzyści. Z nami zoptymalizujesz koszty, skrócisz harmonogram i polepszysz jakość.

290

pracowników liczy nasza firma

1250

wyprodukowanych modułów

46805

metrów kwadratowych

36

projektów

Nordhus jest ambitną firmą

która stawia sobie za cel zmianę europejskiego przemysłu budowlanego za pomocą nowoczesnego systemu prefabrykacji. Koncentrujemy się głównie na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych i usługowych oraz osiedli domów jednorodzinnych na zamówienie deweloperów i samorządu terytorialnego w Skandynawii. Nazwa naszej spółki określa przedmiot działalności i główne, choć nie jedyne rynki zbytu („Nordhus” w językach skandynawskich oznacza „północny dom”).

Nasz know-how

oraz zasady działalności wypracowaliśmy na podstawie bogatego doświadczenia w branży konstrukcji prefabrykowanej i dogłębnej znajomości rynków zbytu. Inspirację czerpiemy z bogatej historii budownictwa drewnianego w Europie oraz najnowocześniejszych osiągnięć  tej branży. W ciągu ostatnich lat mocno zaznaczyliśmy naszą obecność w Norwegii i Szwecji, ale budujemy również we Francji i Polsce. Realizowaliśmy tam szeroki wachlarz projektów: niedrogie bloki mieszkalne, kameralne szeregówki, osiedla domów jednorodzinnych, budynki służby zdrowia, a także kilkupiętrowe luksusowe apartamentowce.

Mimo, iż Skandynawia jest najbardziej zaznajomiona z prefabrykowanymi domami o konstrukcji szkieletu drewnianego, propagujemy tę ideę również w innych regionach Europy. Budowaliśmy również w Polsce i Francji, negocjujemy z klientami z Niemiec, Rosji i Wielkiej Brytanii, a nawet z Afryki czy Bliskiego Wschodu.

Docelowo chcemy być renomowaną marką, obecną w wielu krajach.

Najwyższe standardy

Najwyższe standardy

to zawsze nasz priorytet. Nasz produkt spełnia wszystkie wymogi danego rynku i zawsze dostosowujemy się do przepisów i regulacji technicznych wymaganych na w kraju budowy. Na przykład w Norwegii spełniamy wymogi przepisów TEK10, nasza konstrukcja jest certyfikowana przez instytut Sintef, posiadamy aprobatę wykonawczą Sentral Godkjenning, a normy jakościowe jakie stosujemy są oparte o wytyczne Byggforskserien.

Używamy materiałów na różnych poziomach cenowych, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, ale zawsze są to certyfikowane produkty od renomowanych dostawców. Wszystkie stosowane przez nas materiały spełniają niezbędne wymogi wytrzymałościowe, przeciwpożarowe czy przeciwwilgociowe.

Referencje