Konwencja przez inwencję

Pięknie wykonany parkiet to wyzwanie dla projektantów wnętrz, ale także dla twórców desek drewnianych lub paneli. Artystyczna konwencja jaka dominuje we współczesnych aranżacjach podsuwa bardzo ciekawe rozwiązania. Dziś branża stolarska przeżywa renesans swoich usług.

Deski podłogowe tworzone z najbardziej szlachetnych rodzajów drewna zachwycają wzorami, przebiegiem słojów.
Dzięki starannie wykonanym deskom podłogowym, każda podłoga ma swój niepowtarzalny charakter. Deski są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta.
Dziś ogromnym zainteresowaniem cieszą się podłogi surowe. Ta tradycyjna linia produktów, zachwyca bogactwem gatunków drewna, najwyższej jakości.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można układać takie deski w dowolny sposób, a przez to ciekawie wykończyć podłogę w salonie, sypialni, czy w kuchni. Wszystko zależy od preferencji i gustu użytkownika. Nasze surowe podłogi są prawdziwą inspiracją. Surowe deski poddajemy specjalnej obróbce zanim trafią na podłogę. Następnie są wyszlifowane i pokryte specjalnym lakierem bądź zabezpieczone olejami. Wybór zależy od preferencji klienta, który wie, jaki efekt końcowy pragnie osiągnąć. Każdy surowy element w naszej ofercie jest produktem litym, wykonanym z jednorodnego kawałka drewna. To 100% gwarancja, że inwestują Państwo w ekologiczny parkiet. Drewno jest ponadczasowe. Jego piękna nic nie jest w stanie zastąpić. To propozycja nie tylko dla tradycjonalistów.