Najciekawsze typy desek podłogowych

Deski podłogowe z drewna, to ekologiczna propozycja dla osób, które kochają naturalne rozwiązania. Deski, naszej produkcji nie zawierają żadnych ulepszaczy i klejów, które mogłyby zepsuć ten wspaniały ekologiczny wyrób. Ostatnio znów zapanowała moda na naturalne podłogi.

Dla zwolenników podłóg jasnych przygotowaliśmy deski z czereśni, dębu jasnego i czerwonego, jesionu czy klonu. Miłośnikom ciemniejszych odcieni, pełnych elegancji podłóg proponujemy kolory szlachetnego dębu wędzonego, parzonego czy orzecha amerykańskiego.

Każdą z tych desek charakteryzuje długowieczność, odpowiednia grubość i najwyższa trwałość, dźwiękochłonność.
Dzięki różnym sposobom układania desek tworzymy z nich jednolite parkiety, podłogi w postaci mozaiki przemysłowej, parkietowej bądź bruku. Deski z drewna tworzą coś więcej niż imponującą podłogę. To długowieczność zamknięta we współczesnych wnętrzach. Doskonały surowiec który nigdy nie przestanie zachwycać. To inwestycja w produkt ekskluzywny, solidny i tworzony w myśl etycznych norm.
Przedkładamy jakość nad ilość i zawsze proporcjonalnie wyceniamy swoją pracę, w którą wkładamy wiele serca i zaangażowania. Efekt końcowy to satysfakcja naszych Klientów.