Czas na błysk – panele laminowane

Nowoczesne panele podłogowe nie są obecnie postrzegane, jako tania imitacja drewnianej podłogi. Dziś perfekcyjne wykonanie, każdego najmniejszego elementu paneli świadczy o ich wysokiej jakości. Ciekawą propozycją dla osób, które pragną wybrać najbardziej optymalną ofertę są panele laminowane.

Zaskakują one przede wszystkim swym niespotykanym wzornictwem i wysoką jakością. Czasem ceny tych paneli są wyższe niż wykonanych z drewna desek.
Panele laminowane są impregnowane warstwą oporną na ścieranie, odklejanie, odbarwienia. Ponadto zasadniczym elementem jest płyta nośna, która wytrzyma duże obciążenia, nie ulegając odkształceniom.
Na panele laminowane, producenci dają nawet 100 lat gwarancji!

To inwestycja, która przetrwa kilka pokoleń. Panele laminowane, na które na pewno warto zwrócić uwagę to produkty klasy AC3 i AC4. To są panele najczęściej wybierane do pomieszczeń mieszkalnych. Choć obecnie producenci udoskonalają ofertę paneli o wyroby klasy AC5 i AC6. Najwyższej jakości panele podłogowe mają właściwości dźwiękoszczelne, a to za sprawą specjalnych podkładów tłumiących wszelkie hałasy. To, jakiej klasy panele wybierzemy zależy wyłącznie od zasobności naszego portfela.