Współczesna aranżacja wnętrz

Hitem w aranżacji współczesnych wnętrz, jest motyw surowego betonu. Nie tylko w formie tapet, czy obrazów, ale po prostu beton architektoniczny.
Ten surowiec pojawia się w architekturze bardzo często. Wystarczy spojrzeć na szare bloki, budowane w czasach PRL-u w formie wielkiej płyty. Nie o taką inspiracje tu chodzi. Dziś możliwości użycia betonu są dużo szersze i ciekawsze. Obecnie beton jest świetnym surowcem, który z powodzeniem wykorzystywany jest we wnętrzach mieszkalnych.

Swoją drogą projektanci wnętrz tworzą przepiękne aranżacje, które zaskakują. Odpowiednio oświetlony beton, fascynuje swoją surową strukturą.
To prawdziwy fundament nowoczesnego designu. Dzięki niemu dekoratorzy wnętrz mają pełną swobodę w projektowaniu wnętrz i budynków.
Beton skradł również uwagę projektantów płytek ceramicznych. Ostatnio z powodzeniem wykorzystują ten surowiec, opracowując przepiękne płytki ścienne 3D.

To naprawdę nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością zachwyci każdego miłośnika takich projektów. Doskonale komponują się takie płytki w połączeniu z minimalistycznym wystrojem. Aranżacja wnętrz takimi płytkami zdaje egzamin z innowacyjności. Na ich powierzchni często pojawiają się wzory geometryczne, kwiatowe ornamenty czy proste żłobienia. Co może urzekać w takich betonowych kaflach?
Przede wszystkim elegancja oraz ultranowoczesne dekoracyjność. Można je z powodzeniem wprowadzić do holu, łazienki lub salonu.