Arenda – wycena mieszkania we Wrocławiu

Arenda – wycena mieszkania we Wrocławiu
UMCSowa kategoria:
UMCSowa strona www:
UMCSowa nazwa:
Arenda – wycena mieszkania we Wrocławiu
UMCSowy opis:

Zakup czy też sprzedaż nieruchomości wiąże się nierozerwalnie z koniecznością określenia jej rzeczywistej wartości rynkowej. Oczywiście możemy się w takiej sytuacji kierować własną wiedzą i wyczuciem, wziąć pod uwagę ceny, jakie uzyskały podobne nieruchomości w ostatnim czasie na danym terenie. Jednak często, a dla większości z nas praktycznie zawsze, zakup czy sprzedaż nieruchomości to transakcja życia. Dlatego też wycenę nieruchomości warto powierzyć profesjonaliście w tej dziedzinie, rzeczoznawcy majątkowemu.

Arenda to biuro wyceny nieruchomości prowadzone przez rzeczoznawcę majątkowego, Agatę Ciesielską. Firma zajmuje się przede wszystkim wyceną nieruchomości zabudowanych, lokalowych (wycena mieszkań) i gruntowych we Wrocławiu i w najbliższej okolicy miasta. Oczywiście sprzedaż czy kupno nieruchomości to nie jedyne powody sporządzenia jej wyceny.

Arenda dokonuje także wycen w przypadku, gdy nieruchomość ma stanowić zabezpieczenie kredytu hipotecznego, ma dojść do podziału majątku, ustalana jest wysokość podatku od spadku, którego część stanowi nieruchomość. Poza wyceną nieruchomości Arenda wykonuje analizy sytuacji na rynku nieruchomości na danym terenie, przygotowuje raporty o konkretnych nieruchomościach. Wykonuje też operaty szacunkowe, kompleksowe opinie o konkretnej nieruchomości, określające stan nieruchomości, analizę rynku pod kątem danej nieruchomości i wartość.

UMCSowy telefon:
501170401
UMCSowa siedziba:
ul. Żywiecka 5a 54-031 Wrocław
UMCSowy NIP:
9161255158
UMCSowy REGON:
021352010

Write your comment Here

Write your comment Here