Koordynacja i nadzór BHP na budowie – Consultrix Wrocław

Koordynacja i nadzór BHP na budowie – Consultrix Wrocław
UMCSowa kategoria:
UMCSowa strona www:
UMCSowa nazwa:
Koordynacja i nadzór BHP na budowie – Consultrix Wrocław
UMCSowy opis:

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu to najlepsze miejsce stworzone dla wszystkich firm. Jeżeli chcecie nawiązać współpracę z profesjonalistami, którzy zawsze stają na wysokości zadania, to koniecznie musicie się do nas zgłosić. Wystarczy tylko, że opowiecie nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę w niskiej cenie.

Możecie się do nas zgłaszać, jeżeli jest Wam potrzebna kompleksowa obsługa BHP. Zajmujemy się nadzorem i koordynacją BHP na budowie, jak również w razie potrzeby jesteśmy w stanie przeprowadzić audyty BHP i PPOŻ. Jesteśmy w stanie sporządzić również dokumentację BHP. Nasza firma zajmuje się również organizowaniem szkoleń specjalistycznych.

W tym organizujemy również szkolenia BHP dla różnych środowisk pracy dla pracowników podstawowych, jak również dla osób znajdujących się na wyższych szczeblach. Nasza oferta to również szkolenia wysokościowe, szkolenia środki ochrony roślin, usługi ppoż., pomiary środowiska pracy i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

UMCSowy telefon:
713487090
UMCSowa siedziba:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
UMCSowy NIP:
9111901774
UMCSowy REGON:
020368291

Write your comment Here

Write your comment Here