Kasetony elewacyjne produkcji spółki P.G. GROUP
UMCSowa kategoria
UMCSowy opis

PG Group to firma, która buduje swoją tradycję działalności już od przeszło dwudziestu lat. W ciągu tego czasu nie tylko stała się dolnośląskim liderem w kategorii pokryć dachowych i elewacyjnych, ale i zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

Przejrzysta i czytelna strona spółki informuje o oferowanych przez nią usługach, są to między innymi: obróbki blacharskie, szeroka paleta wyrobów przemysłowych, budowlanych i wykończeniowych ze stali. Nasze produkty stalowe od wielu lat cechuje niezmiennie wysoka jakość osiągana dzięki ciągłemu samodoskonaleniu i kształceniu się. Wciąż dążymy do tego, żeby spełniać wszelkie współczesne normy i wymagania, a nasz proces produkcyjny aktualizować zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Tworzymy zespół, dla którego priorytetem jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal zamówienia, by to w stu procentach odpowiadało wymaganiom klienta. Troszczymy się także o bezpieczne i higieniczne warunki pracy, aby osiągać najwyższą wydajność i efektywność wykonywanych zadań.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

UMCSowa strona www
UMCSowy telefon
713169301
UMCSowa siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
UMCSowy NIP
8961302657
UMCSowy REGON
932645847
  • Kasetony elewacyjne produkcji spółki P.G. GROUP
  • Kasetony elewacyjne produkcji spółki P.G. GROUP