Pompy beczkowe ze sklepu internetowego Kielo.pl
UMCSowa kategoria
UMCSowy opis

Kielo.pl - to firma działająca na rynku od 2010 roku. Została założona we Wrocławiu i posiada produkty renomowanych firm dedykowane dla galwanotechniki, przemysłu chemicznego oraz produkty do uzdatniania wody. W sklepie można nabyć pompy beczkowe, wirowe, ręczne, membranowe, wirowe-magnetyczne, injecta, seko oraz przepływomierze i węże techniczne.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Oferowane pomy dozujące mają możliwość miareczkowania, a co za tym idzie mają na celu podawanie małych ilości cieczy w określonym czasie. Pompy te można dostosować do potrzeb. Z kolei dostępne zestawy dozujące , to np. pompy do szamponu pozwalające na bezdotykowe pobieranie produktu.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Dodatkowo firma zajmuje się produkcją szczotek technicznych, a także akcesoria do oferowanych pomp, w tym tuleje i redukcje z tworzyw sztucznych, mobilne zbiorniki dopasowane do pomp beczkowych i dozujących, lance ssące, elementy z stali kwasoodpornej oraz z armatury i tworzyw sztucznych. Sklep działa z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych, dając możliwość szybkich i skutecznych zakupów.

Kielo Systemy Pompowe

UMCSowa strona www
UMCSowy telefon
756409002
UMCSowa siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
UMCSowy NIP
7352858145
UMCSowy REGON
122961742
  • Pompy beczkowe ze sklepu internetowego Kielo.pl
  • Pompy beczkowe ze sklepu internetowego Kielo.pl