Sofy designerskie – oferta studia mebli bowArte we Wrocławiu
UMCSowa kategoria
UMCSowy opis

Salon meblowy BowArte oferuje meble, które zadowolą największych estetów. W każdym z nich widać dbałość o najmniejsze detale. Szczególnie spodobają ci się, jeśli w pomieszczeniach cenisz sobie harmonię i klimat. Powstają z miłości do stylów z dawnych lat, takich jak art deco, PRL, secesja czy bauhaus. Właśnie dlatego łączą w sobie praktyczność i piękno, które ma ponadczasowy, nieprzemijający wraz z aktualnym trendem charakter.

sofa designerska

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.1

Oprócz całkiem nowych produktów sklep BowArte posiada też fotele po renowacji. Taki przedmiot w twoim mieszkaniu może dodać mu głębi i sentymentalnego nastroju. W sklepie dostępne są meble zarówno do salonów, jak i sypialni. Jeśli cenisz sobie poza pragmatyzmem styl i w swoim miejscu pracy, chcesz stworzyć wyjątkową przestrzeń, spełnią się również do biur, pracowni, czy gabinetów.

sofa designerska

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.2

Studio meblowe BowArte tworzą ludzie z pasją i sentymentem za dawną elegancją. Przekuwają go jednak w coś nowego, co służyć będzie wielu nowoczesnym rodzinom. Chętnie wchodzą we współpracę z architektami i projektantami wnętrz.

Studio Mebli bowArte

UMCSowa strona www
UMCSowy telefon
505036535
UMCSowa siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
UMCSowy NIP
5531630558
UMCSowy REGON
383084129
  • Sofy designerskie – oferta studia mebli bowArte we Wrocławiu
  • Sofy designerskie – oferta studia mebli bowArte we Wrocławiu